برای رسیدن به سطوح عالی ‌تر کسب و کار و تجارت، صرفاً می بایست با آموزش
استانداردهای مهارتی و کیفی خود را تغییر دهید و کسب و کار خود را متحول کنید.

فرصت سازی در دل بحران

رهبران بزرگ کسب و کار زاده نمی‌شوند!

ساخته می‌شوند ...

متعهدانه شروع کنید.

جالب است بدانید بسیاری از سخنوران، دوبلورها و مجریان حتی شهامت معرفی خود در جمع را نداشته‌اند، اما توانسته‌اند با کسب اصول حرفه‌ای در زندگی خود و دیگران تاثیرگذار باشند.

دوره تخصصی سخنوری و سخنرانی

کدامیک را ترجیح می‌دهید...؟

مخفی شدن پشت خجالت یا صحبت کردن در جمع!

متعهدانه شروع کنید.

به وب سـایت گروه آموزشی کسب و کار پلاس خــوش آمــدیــد

  Plus Business Education Group

گروه آموزشی کسب و کار پلاس یکی از مجموعه‌های قدرتمند زیر مجموعه هولدینگ بین‌المللی کسب و کار پروشات (نخستین هولدینگ تخصصی و فول سرویس کسب و کار ایران) است که با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه آموزش و برگزاری ایونت‌های تخصصی در دو کار گروه اجرایی به صورت حضوری و آنلاین ارائه خدمات می نماید. فعالیت‌های حضوری گروه آموزشی پلاس به چهار دسته تخصصی: دوره‌های تخصصی و مهارتی (کوتاه، میان و بلند مدت)، ورک‌شاپ‌های تخصصی و اختصاصی (کارگاه‌های یک و چند روزه)، سمینارها و همایش‌های تخصصی و همچنین دوره‌های حرفه‌ای درون سازمانی تقسیم‌بندی می‌شوند.

کار گروه دوره‌های مجازی گروه آموزشی کسب و کار پلاس (آنلاین، وبینار، محتواها و پکیج‌های آموزشی تخصصی) در وب سایت www.tookano.ir و با نام تجاری “ تـوکـانـو ” ارائه و انجام می پذیرد. گروه آموزشی کسب و کار پلاس در دو حوزه تخصصی کسب و کار و روانشناسی فعالیت دارد که دوره‌ها، کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی را با هدف ارتقاء سطح کیفی و مهارتی فوق‌العاده و به منظور افزایش بهره‌وری و افزایش راندمان مدیران، صاحبین کسب و کار، شاغلین اصناف و همچنین فعالین کسب و کارهای کوچک و خانگی طراحی و ارائه می کند.

دوره های رایگان پلاس

رایگان
10 ساعت
1,100,000 تومان
بدون تجربه قبلی ، این فرصت را خواهید داشت که با استفاده از چارچوب های Hadoop و Spark ، دو نمونه از رایج ترین در صنعت ، نمونه های عملی را مرور کنید....
پیشرفته
4 سخنرانی
10 ساعت
افزودن به علاقه مندی ها
1,100,000 تومان

دوره های تخصصی و اختصاصی پلاس

Professional and Spacial Courses of Plus Business Education Group

دوره های برتر پلاس

افزودن به علاقه مندی ها
1,800,000 تومان
افزودن به علاقه مندی ها
4,200,000 تومان
رایگان
10 ساعت
1,100,000 تومان
بدون تجربه قبلی ، این فرصت را خواهید داشت که با استفاده از چارچوب های Hadoop و Spark ، دو نمونه از رایج ترین در صنعت ، نمونه های عملی را مرور کنید....
پیشرفته
4 سخنرانی
10 ساعت
افزودن به علاقه مندی ها
1,100,000 تومان

عضویت در خبرنامه

لطفا جهت دریافت خبرنامه و محتوای آموزشی ایمیل خود را وارد نمائید.
آدرس ایمیل شما
لطفا صبر کنید ...

مقالات آموزشی

23
فروردین
دوره تخصصی بیزینس کوچینگ

دومین جلسه مقدماتی بیزنس کوچینگ با محتوای هدف گذاری و  خودشناسی شخصی و تمرین های کاربردی و عملی و ساندینگ بوردبا رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از ساعت 8 صبح تا 5 بعدظهر در موسسه آموزشی کسب و کار پلاس برگزار گردید.    

ارسال شده در: اخبار,
مفهوم برندینگ
21
فروردین
اهمیت برندینگ و مفهوم آن به زبان ساده

برندینگ چیست؟ برندینگ تمام راهکار‌هایی است که شما تصویری را از خدمات، محصولات و یا شرکتتان در اختیار مشتریان و مخاطبین خود قرار می‌دهید. برند سازی یک نوع روش بازاریابی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌باشد که در آن شرکت‌ها نام، نماد و یا طرحی را ایجاد ‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌کنند. برندسازی یا برندینگ فرآیندی منظم ‌‌می‌باشد که برای اعتماد سازی مشتری و […]

ارسال شده در: مقالات,
18
مرداد
1
هدف اصلی ما “توسعه خود به عنوان یک رهبر” است

بودجه پیش رو برای مدارس دولتی شیکاگو به 500 میلیون دلار پس انداز بازنشستگی که هنوز تصویب نشده توسط ایلینوی تکیه می کند ، مسئولان مدرسه روز دوشنبه گفتند.

ارسال شده در: تبلیغات,
برچسب ها: در حال توسعه, رهبر, هدف,
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ