گروه آموزشی پلاس

گروه آموزشی کسب و کار پلاس یکی از مجموعه های قدرتمند زیر مجموعه هولدینگ بین المللی کسب و کار پروشات است که با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه آموزش و برگزاری ایونت های تخصصی در دو کارگروه اجرایی به صورت حضوری و آنلاین ارائه خدمات می نماید. فعالیت های حضوری گروه آموزشی پلاس به چهار دسته تخصصی دوره ها (کوتاه مدت، میان و بلند مدت)، ورک شاپ ها (کارگاه های یک و چند روزه)، سمینار ها و همایش های تخصصی و همچنین دوره های حرفه ای درون سازمانی تقسیم بندی می شوند.

دوره های تخصصی (بیش از 380 روزه) شامل: الف- دوره های عمومی نظیر (دوره های روانشناسی، مدیریت، بازاریابی، فروش و …) ب- دوره های پرمیوم (بیش از دوازده دوره تخصصی به صورت اختصاصی) ج- دوره های VVIP (دوره های ویژه مدیران به صورت اختصاصی)

ورک شاپ ها: برگزاری ورک های تخصصی یک و چند روزه در حوزه های مدیریت، کسب و کار، بازاریابی، فروش، تبلیغات، ارتباطات، برندینگ، کارآفرینی، استارت آپ، روانشناسی و … با همکاری موسسات آموزش عالی آزاد و موسسات فنی و حرفه ای.

سمینارها و همایش ها: برگزاری سمینارها، همایش ها و اجلاس های تخصصی در حوزه کسب و کار و کارآفرینی( برگزاری بیش از 40 سمینار و هامیش تخصصی)

لیست خدمات گروه آموزشی پلاس

برگزاری دوره ها

برگزاری ورک شاپ ها

برگزاری سمینار ها

course_image

آدرس : اصفهان – خیابان وحید – مجتمع الماس غرب – طبقه دوم – واحد 10

تلفن : 031-36202511

ایمیل : info@proshat-holding.com